Kubki i filiżanki. Niebanalny pomysł na prezent

Kubki i filiżanki nie muszą być banalnym, nudnym prezentem. Niegdyś nie mieliśmy do wyboru tak wielu wykonań i ciekawych rozwiązań, jak dziś. Faktycznie kubek bywał czymś oklepanym. Wybieranym nierzadko z braku pomysłu na bardziej oryginalny upominek. Na bazie zwyczajnego kubka czy tradycyjnej filiżanki, narodziło się jednak sporo pomysłów. Właśnie na to, by zwyczajny stał się niezwyczajnym.

Kubki i filiżanki, jako pamiątka

Zarówno kubki, jak i filiżanki poddają się nadrukowaniu rozmaitych grafik czy wybranych zdjęć. W zależności od okazji oraz osoby, która ma zostać obdarowana, to świetny pomysł na uwiecznienie najważniejszych chwil. Pamiątkę z wakacji, element, który przypomina ważne wydarzenia, a nawet wyraża uczucia. Nowoczesne techniki nadruku pozwalają praktycznie na dowolne wykonanie. Na kubku bądź filiżance znaleźć się może zatem nie tylko zdjęcie, ale i cytat bądź wybrana grafika.

Kubki i filiżanki z pamiątkowym zdjęciem, mogą stanowić doskonały prezent dla rodziców, dziadków czy bliskich, którzy docenią jego wartość sentymentalną. Symbolikę i gest, a nie tylko prosty produkt sam w sobie. Choć przecież nie można odebrać mu funkcjonalności.

Na specjalne okazje

Na walentynki, święta, dzień chłopaka czy dzień kobiet. Kubki i filiżanki nie muszą już być zwyczajne, a poza grafiką, zdjęciem czy cytatem, pozwalają na znacznie więcej. Zakupić można komplet kubków w identycznych kształtach, ale odmiennych kolorach. Czyli zestaw dla niej i dla niego. Do wyboru są kubeczki, po których można pisać dołączoną kredą bądź specjalnym flamastrem.

Na chłodną jesień i zimową porę, doskonale sprawdzają się kubki i filiżanki w ubrankach. Niczym odziane w sweter, nie tylko bardzo efektownie wyglądają, ale i pozwalają na to, by wybrany napój przez dłuższy czas utrzymał swoją temperaturę. Można pokusić się o zestaw, w którym poza takim kubkiem znajdziemy czajnik, również opatrzony sweterkiem.

Dla najmłodszych

Kubki czy filiżanki w wersji mini, kolorowe, w rozmaitych kształtach, sprawią mnóstwo radości dzieciom. Do wyboru są kubeczki przypominające bajkowe twarze. Z wypukłymi elementami, czyniące taki produkt jeszcze bardziej realistycznym. Zamiast spodka posiadające nóżki. Z kolei ucho do trzymania kubka, zastępują elementy przypominające ręce.

Nastolatkom, choć i starszym osobom, radość może przynieść kubek, który ukazuje nadrukowany obraz, dopiero po zalaniu gorącą wodą. Takie produkty mają bliżej do gadżetów, chociaż nie brakuje im walorów użytkowych. Rynek wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i można znaleźć coraz ciekawsze kompozycje.

Podobnie jest z filiżankami, które przestają być tylko i wyłącznie eleganckie i klasyczne. Warto postawić na taki gadżet, który połączy w sobie praktyczne zastosowanie z radosnym wydaniem. Kubki i filiżanki to wciąż idealny pomysł na prezent!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge