Torba do wózka dla mamy – doradzamy, czym się kierować podczas zakupów

Torba do wózka dla mamy to praktyczne akcesorium i jednocześnie stylowy dodatek. Dziś przyszłe i obecne mamy mają do wyboru tak dużą różnorodność toreb, że wcale nie muszą się decydować na nieciekawe i niekształtne modele. Najważniejsze jest jednak, aby taki modny i praktyczny dodatek spełniał swoje priorytetowe funkcje. Doradzamy, czym się kierować podczas zakupów.

Torba do wózka dla mamy – pojemna i praktyczna

Praktyczna torba do wózka dla mamy musi być pojemna. W końcu mama chce w niej zmieścić wszystkie te drobiazgi, który zwykle miała pod rękę w eleganckiej torebce. Z drugiej zaś niezbędne jest miejsce na co najmniej kilka artykułów pielęgnacyjnych dla dziecka. Są one potrzebne podczas krótszych i dłuższych spacerów, wypadów nad wodę czy nawet samochodowych wycieczek.

Pojemna torba nie musi być jednak ogromna, niewygodna i ciężka. I tu mamy pierwszy punkt, na który uwagę podczas zakupów musi zwracać mama. Połączenie pojemności z lekkością. Taka praktyczna torba powinna być wyposażona w większą liczbę kieszonek niż klasyczne torebki. Dzięki temu łatwo zachować porządek oraz oddzielić rzeczy przeznaczone do pielęgnacji malucha od przekąsek, a także kobiecych szpargałów.

Do tego liczy się lekkość, a tę są w stanie zapewnić odpowiednie materiały służące wykonaniu takiej torby.

Uniwersalna, choć designerska?

Designerska torba do wózka dla mamy przyciągnie uwagę i pozwoli pozostać modną. Czy jednak będzie uniwersalna? Sprawdzamy drugi punkt, tak ważny podczas zakupów. Na rynku znajdujemy torby, które są estetyczne, eleganckie, a nawet nietypowe pod względem wykonania. Zwykle są to torby przeznaczone do konkretnych modeli wózków.

Mama musi zastanowić się, czy będzie zmieniać wózek dla dziecka, bo wtedy powinna zwrócić uwagę na uniwersalność takiej torby. Dzięki temu torba będzie pasować także do innego modelu wózka. Alternatywą są poszukiwania produktów opatrzonych specjalnymi akcesoriami, które pozwalają na umocowanie wymarzonej, ulubionej torby praktycznie do każdego wózka dziecięcego.

Wodoodporne, łatwe do czyszczenia materiały oraz termoizolacja

Materiał, z którego jest wykonana torba do wózka dla mamy powinien być wodoodporny. Jest to ważne ze względu na umieszczanie w torbie napojów i posiłków dla dziecka. Ponadto torba o takich właściwościach przetrwa rozmaite warunki atmosferyczne. Jednocześnie liczy się to, aby ten elegancki i praktyczny dodatek do wózka, był łatwy do utrzymania w czystości.

Kieszonki wewnątrz posiadające materiał termoizolacyjny, to świetna opcja, by zatrzymać na jakiś czas temperaturę posiłków lub napojów zabieranych na spacer. W pojemnej kieszeni tego typu może się zmieścić także kubek termiczny z ciepłym lub zimnym napojem, bez którego mama nie rusza się z domu.

Dodatki warte uwagi

Dodatki nie są niezbędne, ale warto zwrócić uwagę na kilka z nich. Torbę do wózka można kupić wraz z matą służącą do przewijania. Może ona także posiadać kieszenie na pieluchy i mokre ręczniki. Inne ciekawe dodatki to na przykład uchwyt na butelkę. Przydają się dodatkowe paski lub uchwyty do noszenia, o regulowanej długości, aby torbę można było umocować na pałąku wózka bądź nosić ją na ramieniu, jak typową kobiecą torebkę.

Ma być praktyczna, pojemna, trwała, wygodna i stylowa! Torba do wózka dla mamy to wybór, który z powyższymi wskazówkami z pewnością będzie łatwiejszy. Co najważniejsze jednak, satysfakcjonujący podczas codziennego użytkowania przez przyszłą mamę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge